Kategórie

České posuvné systémy na dvere

České posuvné systémy na dvere

Sme patrične hradí na to, že dokážeme v Českej republike a výhradne z českých materiálov vyrobiť posuvné systémy na dvere v retro štýle.

Od pôvodných posuvných systémov vyrábaných remeselníkov na stodoly, maštale a priemyselné budovy ubehlo veľa času. My sme sa ich dizajnom inšpirovali. Súčasne sme ale naše priznané posuvné systémy technicky vylepšili a posunuli vyššie. Teraz pohľadovo retro dvere a posuvné systémy majú všetky moderné vylepšenia. Tým sú nielen dizajnovým kúskom ale súčasne aj veľmi praktické a kvalitné.

Kompletne celý posuvný systém je náš výrobok, od návrhu dizajnu a funkčnosti našim kostruktérem, cez nákup slovenskej ocele a ďalšieho materiálu, až po lakovanie a kompletizácii.

Na zákazku vyrábame celooceľová kolieska, ktoré ošetrujeme guličkovými ložiskami. Tá umožňujú posun dverí jedným prstom po koľajnici a zvládne ich použiť aj malé dieťa. To samozrejme predlžuje aj životnosť povrchovej úpravy, pretože na koľajnici nie je kladom taký tlak ako pri ťahu kolieskom bez ložiska. Potom je posuvný systém aj tichý a je možné ho použiť aj v interiéri

Pre zavesenie dverného krídla alebo okenice sú použité ramená z ocele s hrúbkou 8mm, ktoré ich robia naozaj pevné. Dĺžku koľajnice si môžete zvoliť z variantov nastavených u produktu, alebo do poznámky uviesť presnú dĺžku. Pretože sme výroba, dokážeme pripraviť tieto zákaznícke zmeny v relatívne krátkom čase. Ku každému posuvnému systému sú dodávané dorazy, ktoré nie sú pevne namontované na jedno miesto, ale dajú sa nastaviť na koľajnicu na potrebné miesto, kde chcete, aby dvere zastavovali.

Skrutky ktoré sa upevňujú cez koľajnici do steny prechádza oceľovými valčekmi s hrúbkou 20mm. Skrutky sú chránené a nemôže dôjsť k postupnému ohnutiu. Tým je zaručená stabilita a pevnosť po dlhé roky. Súčasťou balenia je aj podlahový tŕň (nemusíte chystať žiadne drážky, ktoré sú nepraktické a drží sa v nich iba prach). Tŕň je v tvare písmena T a je pripevnený na hrane stavebného otvoru a začiatku steny. Do dverí si vyfrézujete drážku a dvere jazdí už vedené týmto tŕňom zvisle. Nemôžete ich teda vykloniť na seba, alebo nimi poškodiť stenu. Najdôležitejšie je, že tŕň nie je napríklad v tvare písmena U bez ďalších valčekov alebo tesnenie (amatérske a domáce výrobky takých tŕňov poškodí dole dvere, ako prechádza tŕňom a nenávratne ich zničí)
Odporúčame si za posuvný systém priplatiť a radi vysvetlíme prečo:

Máte istotu, že je spočítaná nosnosť posuvného systému a testovaná stabilita. Kolieska sú celooceľová a boli už vyskúšané časom, kedy sa často montovali na Stodolová dvere a tu fungujú desiatky rokov.

Materiál je oceľ a svojou pevnosťou a tvrdosťou je pre tieto účely najvhodnejší. Lacné posuvné systémy dovezené z Číny sú zo zliatin ako je hliník a tým nebudú určite po rokoch fungovať ako majú, pretože sa kolieska deformujú váhou dverí. Iné po domácky vyrobené posuvné systémy sú väčšinou zo železa, kolieska demontovaná z lacných stavebných kladiek a povrch v lepšom prípade ošetrený kováčsku farbou (v horšom prípade nastriekaný iba čiernym sprejom)

Naše výrobky sú profesionálne ošetrené v lakovni práškovým lakovaním. Dávame si záležať na výbere farby, aby v nej bola viditeľná jemná štruktúra povrchu (malá zrnká). Povrch je potom autentický a vyzerá primeranejšie k posuvnému systému v retro štýle. Navyše tieto štruktúrované farby sú veľmi odolné a trvanlivé.

Zvoliť si môžete aj odtieň práškového lakovania na želanie. často zákazníci dopytujú odtieň antracit 7016RAL alebo hrdza komaxit

Na zákazku ošetrujeme posuvné systémy aj s povrchovou úpravou žiarovým zinkovaním. Tým máte stabilné povrchovú úpravu na desiatky rokov aj v exteriéri a inak náročných prostrediach

Samozrejme ponúkame niekoľko designov posuvných systémov. Od menej výrazných koliesok a zavesenie ako u posuvného systému Retro Barn až po výrazné modely Country alebo Industry s veľkými kolieskami alebo industriálnymi ramenami.

Novo ponúkame aj posuvné systémy priznané na stenu pre celosklenené dvere ako interiérové ​​tak pre kúpené.

Na vyžiadanie zašleme k objednávke aj technické nákresy na prípravu drevených alebo sklenených dverí. Prípadne Vám dvere radi vyrobíme u nás

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € DPH
0,00 € Celkom

Ceny sú s DPH

Objednať