Kategórie

Nové produkty

Exkluzívne pre ČR a SR luxusnú značka kovania Poggi & MARIANI

Exkluzívne pre ČR a SR luxusnú značka kovania Poggi & MARIANI

S radosťou Vám prinášame exkluzívne pre ČR a SR luxusnú značku kovania Poggi & MARIANI.

Spoločnosť Poggi & MARIANI SRL bola založená v roku 1980 v Taliansku po dlhoročných skúsenostiach stejnojmených majiteľov Pôvodne spoločnosť sídlila v Milanese Navigli, kde boli vyrábané ručne rôzne mosadzné predmety. Postupom času zaujímali kľučky a kovania čoraz dôležitejšiu úlohu vo výrobe. To vďaka vášni a tvorivé schopnosti, ktorá bola venovaná hľadanie nových tvarov a štýlov. Počas rokov bola presunutá výroba do priemyselnej oblasti Assago. Nové sídlo lepšie vyhovovalo potrebám na větší výrobny priestor.

V Poggi & MARIANI venujú každému výrobku rovnakú starostlivosť a detailné pozornosť, ktorú zaručí iba vysoko kvalifikovaní zamestnanci s remeselnou zručností. Spoločnosť má veľmi úzke a až rodinné vzťahy s jej zákazníkmi aj zamestatnci. Zakladatelia a súčasní vlastníci pán Poggi a pán MARIANI sú skutočne hrdí, že všetky vzťahy s dodávateľmi, odberateľmi i zamestnanci sú veľmi úzke, kamarátske až rdinné a ďaleko presahujú čistý obchodný vzťah. Svoje predajca pre jednostlivé štáty si majitelia osobne starostlivo vyberajú z rady záujemcov. Vzťahy sú vždy dlhodobé. A je bezpochyby zárukou, že kľučky a príslušenstvo, ktoré Poggi & MARIANI SRL vyrába, získali prestížne miesto v showroomoch po celom svete.

Každý kus kľučky a kovania značky Poggi & MARIANI je odlievaný do ručne vyrobeného odtlačku v piesku. Tento postup je prapôvodný, používaný pred príchodom modernejších foriem.

Preto nikdy nekúpite absolútne dve rovnaké kľučky. Každá nesie malé odlišnosti a detaily, ktoré ju tvoria jedinečnou, každý kus je teda umeleckým dielom.

K dispozícii sú ucelené kolekcie jednotného vzhľadu: kovania na okná, dvere, madlá, úchytky na nábytok atď

Dôvodom je pozornosť pri výrobe na detaily, dôraz na kontrolu prípadné odlišnosti, rafinovaný výskum foriem, precízne dokončovacie práce a alebo potešenie a vášeň s ktorou všetci pracovníci predstavujú toto kovanie "... dôraz na detail, ktorý sprevádza našu prácu vo všetkých fázach prípravy každej kľučky, nám umožňuje ukradnúť definíciu z umeleckého sveta: neprodukujú klony, ale násobky toho istého modelu, oceňujeme a navrhujeme tie malé rozdiely, ktore robia každý originálom ...

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € DPH
0,00 € Celkom

Ceny sú s DPH

Objednať