Kategórie

Nové produkty

Vyrábáme dvere na mieru

Vyrábáme dvere na mieru

Vzhľadom k veľkému dopytu, sme sa rozhodli k našim Retro posuvným systémom vyrábať aj vlastné zákazkové dvere (dvere na mieru, atypické dvere). Zakúpite všetko na jednom mieste. Vďaka tomu môžete mať nielen Stodolová dvere ako posuvné po stene, ale aj ako kývne do zárubne. Celý interiér zladíte v jednotnom dizajne.

Dvere vyrábame vždy na prianie zákazníka zákazkovo. Každý kus našich je dverí je originál a nejedná sa o komerčnú výrobu. Radi vyjdeme v ústrety úpravou existujúcej modelovej rady, ale aj výrobou podľa vlastného návrhu, prípadne inšpiráciou z fotografie.

Dvere aj zárubne vyrábame pre bežné stavebné otvory, ale vieme aj na mieru rozmerovo atypickú výšku i šírku. Ponúkame dvere z masívu, nie lacných náhrad dreva. Všetky naše dreviny sú českého pôvodu. Bežne sa vyrába dvere zo smreku, duba, budem, borovica, smrekovca, ale aj orecha, čerešne a ďalších exotických drevín. Aj napriek najvyššiu kvalitu materiálu a kusovú výrobu umíe ponúknuť ceny od 2990Kč bez DPH za kus dverí.

Dvere si môžete ponechať ako surové drevo bez úprav, prípadne vybrať farbu, lazúru, olej alebo vosk. Odtieň a typ povrchovej úpravy odporučíme individuálne.

Vo väčšine prípadov je dodávka bežných aj atypických dverí do 3 týždňov. Urgentné zákazky vieme dodať podľa dohody. Vykonávame aj odbornú montáž.

Na Vaše želanie dodáme k dverám aj štýlové doplnky ako kľučku, madlo, dverné závesy, mušľu, alebo sedliacke pánty

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € DPH
0,00 € Celkom

Ceny sú s DPH

Objednať