Kategórie

Zobrazené produkty

Ocelové hranaté madlo na vruty Loman

vyrobené ručne v ČR, 
z masívneho železa

cena za kus

veľkosť madlá 30x5mm, rozstupy viď varianty

materiál železo, povrch práškové lakovanie čierna mat, biela mat, iné farby na želanie

ostatné rozmery na želanie

Viac detailov

Nový produkt

15,00 €

dostupnosť 1 - 2 týždňe, väčšie množstvo individuálne

Objednávky zasielajte na e-mail: klikybomark@klikybomark.cz

 
Detaily

Ponúkame kvalitné madlá na dvere, ktoré môžete osadiť na drevené - masívne dvere, celosklenené dvere, posuvné dvere a pri vybraných madiel aj na dvere plastové, hliníkové a kovové. Talianska mosadzná madlá sú známa pre svoju vysokou kvalitou a sú na dverách používaná už z tradície. Stále viac sa používajú pre luxusné moderné aj rustikálne interiéry. Madlá vyrobené z vysoko kvalitnej mosadze, ktoré dokáže splniť náročné požiadavky zákazníkov, ktorí hľadajú najlepšie riešenie aj pre exteriér. Mosadz zaručuje dlhú životnosť a perfektný úžitkový servis. Moderné tvary, rôzne dizajny a výber veľkostí a dĺžok.
Na každej madlo nájdete spojovací materiál podľa uchytenia madla (jednostranné, obojstranné), tak aj podľa druhu dverí.
Jednostranná madlá sú určené predovšetkým pre bezbariérové ​​prístupy, bezbariérové ​​toalety, pre otváranie dverí z chráneného priestoru, ale používajú sa aj ako kúpelňové a kuchynská madlá.
Obojstranné držadlá sú využívané pre všetky typy dverí - interiérové, posuvné do púzdra, posuvné na stenu a samozrejme na vstupné a vchodové dvere.
Kombinácia madlo / kľučka je vhodná predovšetkým na vstupné a vchodové dvere do domov, bytoviek, panelákov atď. Túto kombináciu môžete samozrejme využiť opäť na všetky typy dverí: plastové dvere, drevené dvere a hliníkové dvere. Môžete si vybrať z celej rady dverných kľučiek, ktoré sú konštruované priamo na tento typ

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € DPH
0,00 € Celkom

Ceny sú s DPH

Objednať