Kategórie

Zobrazené produkty

Madlo na sklenené / drevené dvere Duna, dopredaj

materiál masívna mosadz
povrchová úprava: mosadz leštená, bronz katráčovaný, matný chrom, lesklý chrom, PVD mosadz

na sklenené dvere, drevené dvere . jednostranné i obojstranné

cena za ks

montážna rozteč: 180mm, priemer 15mm, odstup 66mm

Viac detailov

Znížená cena!
Nový produkt

54,07 €

72,09 €

dostupnosť skladom

Objednávky zasielajte na e-mail: klikybomark@klikybomark.cz

 
Detaily

Ponúkame kvalitné madlá na dvere, ktoré môžete osadiť na drevené - masívne dvere, celosklenené dvere, posuvné dvere a pri vybraných madiel aj na dvere plastové, hliníkové a kovové. Talianska mosadzná madlá sú známa pre svoju vysokou kvalitou a sú na dverách používaná už z tradície. Stále viac sa používajú pre luxusné moderné aj rustikálne interiéry. Madlá vyrobené z vysoko kvalitnej mosadze, ktoré dokáže splniť náročné požiadavky zákazníkov, ktorí hľadajú najlepšie riešenie aj pre exteriér. Mosadz zaručuje dlhú životnosť a perfektný úžitkový servis. Moderné tvary, rôzne dizajny a výber veľkostí a dĺžok.
Na každej madlo nájdete spojovací materiál podľa uchytenia madla (jednostranné, obojstranné), tak aj podľa druhu dverí.
Jednostranná madlá sú určené predovšetkým pre bezbariérové ​​prístupy, bezbariérové ​​toalety, pre otváranie dverí z chráneného priestoru, ale používajú sa aj ako kúpelňové a kuchynská madlá.
Obojstranné držadlá sú využívané pre všetky typy dverí - interiérové, posuvné do púzdra, posuvné na stenu a samozrejme na vstupné a vchodové dvere.
Kombinácia madlo / kľučka je vhodná predovšetkým na vstupné a vchodové dvere do domov, bytoviek, panelákov atď. Túto kombináciu môžete samozrejme využiť opäť na všetky typy dverí: plastové dvere, drevené dvere a hliníkové dvere. Môžete si vybrať z celej rady dverných kľučiek, ktoré sú konštruované priamo na tento typ

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € DPH
0,00 € Celkom

Ceny sú s DPH

Objednať