Kategórie

Zobrazené produkty

Madlo MONACO mosadz, dľžka 285mm, dopredaj rustikálna mosadz

povrchová úprava: mosadz leštená, mosadz brúsená bronzová, zlaté PVD, inox PVD,
 
rustikálne mosadz, staré stříbroantická mosadz

cena za ks
montážne rozteč: 204mm, celková dĺžka: 285mm, priemer 20mm, odstup 54mm

Viac detailov

Znížená cena!
Nový produkt

47,12 €

62,83 €

Na sklade

- +

 
Detaily

Ponúkame kvalitné madlá na dvere, ktoré môžete osadiť na drevené - masívne dvere, celosklenené dvere, posuvné dvere a pri vybraných madiel aj na dvere plastové, hliníkové a kovové. Talianska mosadzná madlá sú známa pre svoju vysokou kvalitou a sú na dverách používaná už z tradície. Stále viac sa používajú pre luxusné moderné aj rustikálne interiéry. Madlá vyrobené z vysoko kvalitnej mosadze, ktoré dokáže splniť náročné požiadavky zákazníkov, ktorí hľadajú najlepšie riešenie aj pre exteriér. Mosadz zaručuje dlhú životnosť a perfektný úžitkový servis. Moderné tvary, rôzne dizajny a výber veľkostí a dĺžok.
Na každej madlo nájdete spojovací materiál podľa uchytenia madla (jednostranné, obojstranné), tak aj podľa druhu dverí.
Jednostranná madlá sú určené predovšetkým pre bezbariérové ​​prístupy, bezbariérové ​​toalety, pre otváranie dverí z chráneného priestoru, ale používajú sa aj ako kúpelňové a kuchynská madlá.
Obojstranné držadlá sú využívané pre všetky typy dverí - interiérové, posuvné do púzdra, posuvné na stenu a samozrejme na vstupné a vchodové dvere.
Kombinácia madlo / kľučka je vhodná predovšetkým na vstupné a vchodové dvere do domov, bytoviek, panelákov atď. Túto kombináciu môžete samozrejme využiť opäť na všetky typy dverí: plastové dvere, drevené dvere a hliníkové dvere. Môžete si vybrať z celej rady dverných kľučiek, ktoré sú konštruované priamo na tento typ

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € DPH
0,00 € Celkom

Ceny sú s DPH

Objednať