O nás

Sme rodinná spoločnosť založená v roku 2012 a postavená na 15 rokoch skúseností. Pôsobíme predovšetkým v Českej republike a na slovenské.

Naša spoločnosť má dve divízie. Prvá sa zaoberá zákazkovou výrobou posuvných systémov a stodolových dverí, druhá dovozom a predajom dverových kľučiek, madiel, kovania a ďalších doplnkov od svetových výrobcov.

Časť sortimentu pochádza z našej vlastnej produkcie, vyrábané tu v ČR. Ide predovšetkým o Stodolová dvere, poznáme po svete ako barndoor a o posuvné systémy, ktoré sú našou špecializáciou a ktoré samy vyrábame v Českej republike. Používame najkvalitnejšie české drevo, predovšetkým smrek a českej farby, laky, lazúry. Všetko je spracovaná našimi stolári za použitia tradičných výrobných postupov

Na zákazku a priania zákazníka vyrábame Retro posuvné systémy. Dokážeme vyrobiť posuv podľa nákresu alebo predstavy v akejkoľvek farbe vzorkovníka RAL. Špecializujeme sa na zákazkovú výrobu atypov ako sú koľajnice v niekoľkých metroch dĺžky, špeciálne uchytenia pre netradičné realizácie a mnoho ďalších zákazkových úprav

Pripravili sme si pre Vás širokú ponuku kovania do všetkých typov interiérov, od bytov a domov až po namáhané interiéry v kanceláriách, verejných a priemyselných budovách.

V našom sortimente sú ako cenovo dostupné kľučky, ale aj dizajnové kľučky, madlá aj v netradičných rozmeroch na prianie zákazníka, ale aj ďalšie dverové kovania a špeciálne doplnky. V ponuke nájdete rozetové kľučky na dvere a kovania, kľučky a kovania štítové, gule, madlá na sklenené dvere, kované madlá, rustikálne madlá, zámky na sklenené dvere, bezpečnostné štítové kovanie, bezpečnostné rozety, magnetický set otváranie dverí bez kľučiek, kovania na posuvné dvere, nábytkové úchytky. Dokážeme na mieru pripraviť riešenie pre každý interiér, preto je naša spoločnosť vyhľadávaná nielen koncovými zákazníkmi, ale predovšetkým výrobcovia dverí a okien, stolári, architektov a projektantov.

Naše kovania si môžete zakúpiť buď prostredníctvom internetového obchodu, siete partnerských eshopov alebo u našich zmluvných partnerov z radov výrobcov a predajcov dverí, stolárov, architektov a dizajnérov na celom území Českej republiky a Slovenska. Všetky kovania sú súčasne k videniu po predchádzajúcej dohode aj v našom showroome v sídle firmy.

Našimi partnermi sú renomovaní európski výrobcovia kovania predovšetkým z Talianska a Nemecka, ktoré zastupujeme na českom a slovenskom trhu. Mnohé z nami ponúkaných modelov získali prestížne ocenenej REDDOT DESIGN AWARD. Svojich partnerov vyberáme starostlivo a preto ponúkame klientom aj predĺženej záruky na povrchové úpravy 5, 10, 15 rokov a dokonca aj doživotné garanciu.

Naša ponuka kovanie je svojou širokosť sortimentu, množstvom povrchových úprav a variabilitou najširšie na trhu. V jednotnom dizajne u nás zakúpite kľučku na dvere, kľučku na balkón alebo kľučku pre HS portal, okenné kľučku, vchodové bezpečnostné kovanie, madlo, ale aj napríklad mušľu na posuvné dvere. K dispozícii sú okrem už známych povrchových úprav ako je matný a lesklý chróm aj titánové povrchy ako je titán čierny mat, titán nikel, titán chróm, titán mosadz, titán inox, titán bronz. Obzvlášť čierne kľučky s povrchom v titánu sa teší veľkej obľube pre svoju mnohostrannosť použitia.

Všetky moderné kovania môžete nasadiť na bežné rozety hranatého alebo okrúhleho tvaru, na ploché zapustené rozety so spätnou pružinou, ale aj minimalistické rozety, ktorá podčiarknu tvar kľučky.

Dovážame aj iné atypické produkty, ako sú ručne odlievané kovania z bronzu, v 5 povrchových úpravách. Všetko je vyrábané ručne, za nízkeho tlaku a kovania je špecifické pre svoju pórovitosť.

Ďalej máme širokú ponuku kovaných kľučiek a doplnkov zo železa. Opäť ide o ucelenú ponukou pre interiér aj exteriér, kedy všetko je ponúkané v jednotnom štýle. Vzhľadom k šírke sortimentu sa kovania vyrába na zákazku s dodacími lehotami uvedenými v obchodných podmienkach


Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € DPH
0,00 € Celkom

Ceny sú s DPH

Objednať