O nás

Sme veľkoobchodná spoločnosť postavená na 14 rokoch skúseností. Pôsobíme v Českej republike a na Slovensku a zaoberáme sa predajom dverových kľučiek, madiel, kovania a ďalších doplnkov.

Pripravili sme si pre Vás širokú ponuku kovania do všetkých typov interiérov, od bytov a domov až po namáhané interiéry v kanceláriách, verejných a priemyselných budovách. V našom sortimente sú cenovo dostupné ale aj dizajnové kľučky, madlá aj v netradičných rozmeroch na prianie zákazníka, ale aj ďalšie špeciálne doplnky.

V ponuke nájdete rozetové kľučky na dvere a kovania, kľučky a kovania štítové, gule a madlá vrátane madiel dlhých, magnetické zámky na dvere vrátane špeciálnej ponuky zámkov na sklo, bezpečnostné kovania, magnetický set otváranie dverí bez kľučiek, kovania na posuvné dvere, nábytkové úchytky .

Naše kovania si môžete zakúpiť buď prostredníctvom internetového obchodu, siete partnerských e-shopov alebo u našich zmluvných partnerov z radov výrobcov a predajcov dverí, stolárov, architektov a dizajnérov na celom území Slovenskej Republiky a Slovenska. Všetky kovania sú súčasne k videniu po predchádzajúcej dohode aj v našom showroome v sídle firmy.

Našimi partnermi sú renomovaní európski výrobcovia kovania predovšetkým z Talianska a Nemecka, ktoré zastupujeme na českom a slovenskom trhu. Mnohé z nami ponúkaných modelov získali prestížne ocenenej REDDOT DESIGN AWARD. Svojich dodávateľov vyberáme starostlivo a preto ponúkame klientom aj predĺžené záruky na povrchové úpravy 5, 10, 15 rokov a dokonca aj doživotnú garanciu.

Naša ponuka moderného kovania je svojou širokosťou sortimentu, množstvom povrchových úprav a variabilitou najširšia na trhu. V jednotnom dizajne u nás zakúpite kľučku na dvere, kľučku na balkón alebo HS portal, okennú kľučku, vchodové bezpečnostné kovanie, madlo, ale aj napríklad mušľu na posuvné dvere. Dokážeme na mieru pripraviť riešenie pre každý interiér, preto je naša spoločnosť vyhľadávaná nielen koncovými zákazníkmi, ale predovšetkým výrobcovia dverí a okien, stolármi, architektmi a projektantmi.

Našou jedinečnosťou je predaj luxusných bronzových kľučiek a doplnkov. Ručná výroba tohto tisíce rokov známeho výrobného procesu dáva istotu originality a precízne funkčnosti po desiatky rokov.

Našou špecializáciou sú kované kľučky a kované kovania kompletne vyrábané v Taliansku rodinnou spoločnosťou už od roku 1925, pričom prevažná väčšina výroby je vlastne tradičným kováčskym umeleckým remeslom. Výrobca dbá s veľkou starostlivosťou na výber a nákup tých najkvalitnejších surovín. Za kvalitu svojich produktov získal výrobca aj mnohé ocenenia ako napr. Italian Business Gold Award a Italian Quality Award.

Okrem ručného kovania a tradičné výrobné postupy sa tieto kľučky a iné doplnky ako jediné na trhu vyrába v 14 povrchových úpravách a 6 dekoroch Bavorského porcelánu. Ak teda hľadáte niečo naozaj výnimočné vyberiete si z viac ako 1000 položiek obsahujúcich napríklad kované lustre a lampy, kované vešiaky, kovaný zámok, bezpečnostné a kované gule a kované doplnky vrátane kovaných klopadiel, madiel, petlice, zámky, pánty krbového náradia, zvončeky, stojany na víno, poštové schránky a tubusy a podobne. Samozrejmosťou je výroba vami navrhnutých a nakreslených kľučiek alebo kovaní.


Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € DPH
0,00 € Celkom

Ceny sú s DPH

Objednať