O nás

Sme rodinná spoločnosť založená roku 2012 a postavená na 15 rokoch skúseností. Pôsobíme v Českej republike a na Slovensku a zaoberáme sa predajom dverových kľučiek, madiel, kovania a ďalších doplnkov.

Pripravili sme si pre Vás širokú ponuku kovania do všetkých typov interiérov, od bytov a domov až po namáhané interiéry v kanceláriách, verejných a priemyselných budovách. V našom sortimente sú cenovo dostupné ale aj dizajnové kľučky, madlá aj v netradičných rozmeroch na prianie zákazníka, ale aj ďalšie špeciálne doplnky.

V ponuke nájdete rozetové kľučky na dvere a kovania, kľučky a kovania štítové, gule a madlá vrátane madiel dlhých, magnetické zámky na dvere vrátane špeciálnej ponuky zámkov na sklo, bezpečnostné kovania, magnetický set otváranie dverí bez kľučiek, kovania na posuvné dvere, nábytkové úchytky .

Naše kovania si môžete zakúpiť buď prostredníctvom internetového obchodu, siete partnerských e-shopov alebo u našich zmluvných partnerov z radov výrobcov a predajcov dverí, stolárov, architektov a dizajnérov na celom území Slovenskej Republiky a Slovenska. Všetky kovania sú súčasne k videniu po predchádzajúcej dohode aj v našom showroome v sídle firmy.

Časť sortimentu pochádza z našich vlastných produkcií, vyrobených tu v ČR. Jde hlavne o stodolové dvere a posuvné systémy.Našimi partnermi sú renomovaní európski výrobcovia kovania predovšetkým z Talianska a Nemecka, ktoré zastupujeme na českom a slovenskom trhu. Mnohé z nami ponúkaných modelov získali prestížne ocenenej REDDOT DESIGN AWARD. Svojich dodávateľov vyberáme starostlivo a preto ponúkame klientom aj predĺžené záruky na povrchové úpravy 5, 10, 15 rokov a dokonca aj doživotnú garanciu.

Naša ponuka moderného kovania je svojou širokosťou sortimentu, množstvom povrchových úprav a variabilitou najširšia na trhu. V jednotnom dizajne u nás zakúpite kľučku na dvere, kľučku na balkón alebo HS portal, okennú kľučku, vchodové bezpečnostné kovanie, madlo, ale aj napríklad mušľu na posuvné dvere. Dokážeme na mieru pripraviť riešenie pre každý interiér, preto je naša spoločnosť vyhľadávaná nielen koncovými zákazníkmi, ale predovšetkým výrobcovia dverí a okien, stolármi, architektmi a projektantmi.

Našou jedinečnosťou je predaj luxusných bronzových kľučiek a doplnkov. Ručná výroba tohto tisíce rokov známeho výrobného procesu dáva istotu originality a precízne funkčnosti po desiatky rokov.

Našou špecializáciou sú stodolové dvere známe ako barndoor, ktoré vyrábame samy v Českej republike. Pužíváme najkvalitnejšie české drevo, najmä pivo a české farby, laky, lazury.

Vyrábíme tiež vlastné posuvné systémy z kolekcie Retro Barn. Všetko vyrábame na zákazku a prianie zákazníka. Umíme vyrobiť podlu podľa nákresu alebo predstavy v akejkoľvek farbe vzorky RAL


Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € DPH
0,00 € Celkom

Ceny sú s DPH

Objednať