Kategórie

Nové produkty

Doplnky a príslušenstvo k oknám a dverám 

Doplnky a príslušenstvo k oknám a dverám

V tejto kategórii nájdete všetky ďalšie doplnky.

Z doplnkov na dvere - dverné zarážky, magnetické zámky, pánty. Sú tu kľučky na okná triedené podľa vzhľadu a typu použitia. Ďalej doplnky na okná sú obrtlíkmi, zástrče, zarážky, petlice a mnoho ďalších.

Madla na dvere, zámky na sklo aj na interiérové ​​dvere, mušle a kovania na posuvné dvere

Viac
 • Madlá na dvere
  Madlá na dvere

  Ponúkame kvalitné madlá na dvere, ktoré môžete osadiť na drevené - masívne dvere, celosklenené dvere, posuvné dvere a pri vybraných madiel aj na dvere plastové, hliníkové a kovové. Talianska mosadzná madlá sú známa pre svoju vysokou kvalitou a sú na dverách používaná už z tradície. Stále viac sa používajú pre luxusné moderné i rustikálny interiéry. Madlá vyrobené z vysoko kvalitnej mosadze, ktoré dokáže splniť náročné požiadavky zákazníkov, ktorí hľadajú najlepšie riešenie aj pre exteriér. Mosadz zaručuje dlhú životnosť a perfektný úžitkový servis. Nerezové madlá sú stála po dlhé roky, povrch je leštený alebo brúsený. V ponuke nájdete hranaté madlo, moderné madlo, retro madlo, kované madlo, dlhé madlo, krátke madlo, masívne madlo, madlo pre invalidov, madlo na sklenené dvere, madlo pre sprchové kúty a mnoho ďalších.

  Na každej madlo nájdete spojovací materiál podľa uchytenia madla (jednostranné, obojstranné), tak aj podľa druhu dverí.

  Jednostranná madlá sú určené predovšetkým pre bezbariérové ​​prístupy, bezbariérové ​​toalety, na otváranie dverí z chráneného priestoru, ale používajú sa aj ako kúpeľňová a kuchynská madlá.

  Obojstranné držadlá sú využívané pre všetky typy dverí - interiérové, posuvné do puzdra, posuvné na stenu a samozrejme na vstupné a vchodové dvere.

  Kombinácia DRŽADLO / KLIKA je vhodná predovšetkým na vstupné a vchodové dvere do domov, bytoviek, panelákov atď. Túto kombináciu môžete samozrejme využiť opäť na všetky typy dverí: plastové dvere, drevené dvere a hliníkové dvere. Môžete si vybrať z celej rady dverných kľučiek, ktoré sú konštruované priamo na tento typ osadenie.

 • Okenní kliky
  Okenní kliky
 • Kovanie na posuvné dvere
  Kovanie na posuvné dvere

  Mušle a úchytky sú určené predovšetkým pre posuvné drevené a sklenené dvere. Všetky mušle a úchytky sú vyrábané v dizajnoch s možnosťou kombinácie s dizajnom kľučiek a našich ďalších doplnkov. Ponúkame aj kombinácie s uzamykaním určené pre wc a kúpeľne.

 • Zábradlie a príslušenstvo
  Zábradlie a príslušenstvo
 • Nábytkové úchytky
  Nábytkové úchytky

  Do tejto kategórie sme zaradili množstvo nábytkových úchytiek pre komody, kuchynské linky, spálne aj obývacej steny. V ponuke je mnoho rôznych tvarov a designov v matnom aj lesklom dizajne. Okrem klasických a jednoduchých úchytiek nájdete aj úchytky pre deti a luxusné úchytky "Kryštáľ" pre náročných .

 • poštové schránky a novinové vhod
  poštové schránky a novinové vhod

  Ponúkame niekoľko typov poštových schránok, novinových prohozů i tubusov. Poštová schránka dotvára celkový dojem Vášho domu, je jeho ozdobou. Poštové kované schránky sú vhodné pre rodinné domy, chaty, chalupy, zruby, bytové domy, firmy a ostatné objekty. Schránky na listy môžu byť samostatne stojaci, schránky na nohe upevnené v krajine, pripevnené k stĺpiku, alebo môžu byť zabudované do fasády domu alebo oplotenia, na kované ploty, bránky, brány, dvere či vráta. Podľa vkusu vyberajte vhod na listy, ktorý je decentný a nenarušuje vzhľad okolia rovnako ako tubusy na tlačoviny. Naše výrobky nekorodujú, ani do nich nezateká voda. Odolávajú poveternostným vplyvom a zostanú krásne po celej desiatky let.Kvalitní a jednoduchá montáž. Nakupujte online z pohodlia domova za skvelú cenu. Ak hľadáte poštovú schránku, ktorá bude naozaj kvalitný, vydrží dlhé roky a navyše Váš dom na prvý pohľad odlíši od susedných, potom sú pre Vás kované schránky tou najlepšou voľbou.

 • Kovanie na sklenené dvere
  Kovanie na sklenené dvere

  Dodávame kovania na sklo nemeckých a talianskych renomovaných výrobcov. Všetky dverové kľučky z našej ponuky je možné kombinovať so všetkými typmi zámkov a pántov na sklo a zároveň zvoliť jednotnú povrchovú úpravu. V rovnakých farebných odtieňoch a dizajnových radoch sú pre Vás pripravené aj ďalšie dôležité doplnky - madlá, mušle, posuvné systémy

 • Zvončeky a krytky zvončekov
  Zvončeky a krytky zvončekov

  Domový zvonček je vec, ktoré si väčšinou všimne každý návštevník, lebo prostredníctvom neho o sebe dáva vedieť. Klasický elektrický zvonček má každý. Ak sa chcete odlíšiť a mať pri Vášho domu niečo výnimočné, potom je tou správnou voľbou kovaný zvonček z našej ponuky.

   

  Vyberajte z našej ponuky kovaných zvončekov a kúpte si tak k Vášmu domu doplnok, ktorý len tak niekto nemá. Vyberať môžete z rôznych modelov a veľkostí. Kovaný zvonček sa hodí nielen k chate, či chalupe, ale môže byť skvelým oživením moderného domu.

 • Vešiaky
  Vešiaky

  Pokiaľ chcete svoju predsieň oživiť niečím neobyčajným, kúpte si kovaný vešiak na kľúče, či oblečenie. Kované tovar sa v dnešnej dobe teší naozaj veľkej obľube. Nehodí sa iba na chate, či chalupu, alebo ďalšie miesta, z ktorých je cítiť histórie, ale môžu byť aj skvelou dominantou inak decentné modernej miestnosti.

  Vyberajte drobné kované vešiaky na kľúče, či robustný vešiaky na oblečenie na stenu, či vešiaky stojacie. Budú Vám nielen skvelými pomocníkmi, ale aj báječnými doplnky a oživením Vášho interiéru.

 • B-No Ha magnetický set bez kľučiek
  B-No Ha magnetický set bez kľučiek

  Magnetické sety bez kľučiek patentovaným systémom. Vďaka integrácii kľučky a magnetického zámku do jediného celku sa jedná o veľmi nenápadný systém otvárania a zatvárania dverí, ktorý nenarušuje ich celkový vzhľad. Vďaka rovnakej povrchovej úprave, ako majú dvere a steny, sa stane tento systém prakticky neviditeľným.

   

  Môžete vyberať z niekoľkých variantov v klasickom prevedení, či s otvorom na kolík pre dvere do kúpeľne, či na WC. Na výber máte tiež niekoľko povrchových úprav: antický bronz, matný chróm, matný chróm, lesklý chróm, leštený nikel, leštená mosadz, lakovaný bronz.

 • Doplnky k oknám a dverám
  Doplnky k oknám a dverám

  Doplnky ku dverám, príslušenstvo k dverám a dverové doplnky V tejto kategórii Vám ponúkame všetky možné doplnky k dverám a iné príslušenstvo. Môžete vyberať kvalitné doplnky k dverám od renomovaných výrobcov z kvalitných materiálov. Nižšie nájdete napr. dverné kukátka, domové čísla, dverné zarážky a rôzne piktogramy.

 • Zámky na dvere
  Zámky na dvere
 • Posuvné systémy na dvere
  Posuvné systémy na dvere
 • Ostatné doplnky
  Ostatné doplnky

  V kategórii nájdete množstvo doplnkov nielen pre rodinné domy, ale aj pre vybavenie reštaurácií, hotelov alebo vínnych pivníc. Ponúkame dobové zámky rôznych veľkostí, ručne kované novinové prohozy, okopovej plochy dverí, ale aj krytky zvončekov, kované stojany na dáždniky, bezpečnostné retiazky na dvere alebo napríklad kované ozdobné klince.

 • Stojany na víno a vývrtky
  Stojany na víno a vývrtky

  Pre dekoráciu interiéru domu aj reštaurácie ponúkame ručne kované stojany na víno a vývtrky. Stojan na víno ponúkame s motívom hrozna s možnostní uskladnenie jednej 6 tich fliaš vína. Železné stojančeky a stojany na víno doplňte štýlovo o kované vývrtky. Kovaná vývrtka je v praktickej bežnej veľkosti, ale aj dizajnová kovaná vývrtky veľká, určená na stenu. Kvalitné remeselné spracovanie zaručuje dlhú životnosť aj v náročných podmienkach, ako vínne pivnice. Po dohode je možné vyrobiť stojany aj vývrtky na mieru podľa individuálnych požiadaviek zákazníka.

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € DPH
0,00 € Celkom

Ceny sú s DPH

Objednať