Kategórie

Kľučky na dvere 

Kľučky na dvere

Kľučky a kovania na dvere všetkých typov. Ponúkame kľučky na dvere s rozetami, gule, štítové kľučky k dverám.

Materiálom od nerezu po mosadz aj železné kované kľuky. Použiť ich môžete pre klasické falcové dvere, aj moderné bezfalcové dvere. V rovnakej dizajnu nájdete u nás aj okenné kľučky a ďalšie doplnky interiéru. Ak hľadáte lacné a cenovo d...

Viac
 • Vintage mosadzné kľučky
  Vintage mosadzné kľučky

  Predstavujeme novinku v ponuke kovania a to kolekcia v štýle Vintage.

  Špeciálne pre tieto kolekcie sme pripravili nové povrchové úpravy, ktoré sú typické pre tento štýl. Jedná sa o staré striebro, bronz kartáčovaný, antická mosadz, zoxidovaná mosadz, rustikálna mosadz, meď vintage, naturálna mosadz a kalifornská čierna.

  Kolekciu dopĺňa najširšia ponuka doplnkov a to - klopadlá na vchodové dvere, gule na kyvné aj posuvné dvere, madlá, mušle na posuvné dvere, kľučky na HS portálové dvere, úchytky na nábytok,  kolekciu dopĺňajú okenné kľučky na eurookná, okenné rázvory v tvare okennej olivy a pololivy. Všetky okenné kľučky s DK euromechanismem je možno zamykať na kľúč alebo na secure blok - aretácia kľučky.

  V jednotlivých kolekciách nájdete dverové kovania ako sú kľučky na rozete a kľučky so štítkom a to dokonca s 6 tvarmi štítkov.

 • Černé a biele kľučky a doplnky
  Černé a biele kľučky a doplnky

  Veľmi žiadané kľučky na dvere, kľučky na eurookná, kľučky na špaletové okná, kľučky pre francúzske okná, madlá, mušle na posuvné dvere a ďalšie kovanie v čiernej RAL 9005 a bielej RAL 9010.

  Cenovo dostupné a súčasne trendy odtiene. Vyberiete si tvar a dizajn, ktorý Vám vyhovuje v matnej čiernej farbe. Pomôžeme Vám nájsť aj ďalšie vhodné doplnky v čiernej a bielej farbe tak, aby ste zladili celý interiér v jednej farbe

 • Titanové kľučky
  Titanové kľučky

  Titan - titánové kľučky exkluzívneho vzhľadu - titán čierny, výrazný čierno šedý povrch s kovovým odleskom - tvrdý povrch vysoko odolná proti oteru - tenká vrstva 2 mikrometrov znásobuje životnosť povrchu - trojnásobné zvýšenie koróznej odolnosti. Predstavujeme ako jediní na trhu titánové kľučky a povrch s doživotnou garanciou. Extrémne odolný povrch, šesťkrát viac robustný ako chróm, vysoko odolný proti korózii a poveternostným vplyvom. Tenká vrstva je unikátny svojou tvrdosťou, absolútne odolná proti známkam používanie, dokonca proti poškriabaniu. Pritom veľmi elegantný a moderný povrch, ktorý je atraktívny svojou jednoduchosťou. Sofistikovaná elegancia antracitu pripomínajúce modernosť a technológie dáva elegantný vzhľad do každého interiéru. Čierne kovania a čierne kľučky sa tešia čoraz väčšej obľube. Buďte IN , buďte v čiernom.

 • Kované kľučky
  Kované kľučky

  V ponuke nájdete dverové kované kľučky na štíte a rozete, ktoré na želanie zabezpečíme spätnou pružinou. Okenné kľučky ponúkame na rozete i štítu, ako okenné oliva aj okenné pololiva, kovanou kľučku na eurookno, prípadne ako okenné rozvorový mechanizmus mnohých typov.

  Či už hľadáte kovanou kľučku na dvere, kovania na vchodové vráta alebo bránku, prípadne tradičné kľučky na zruby a chaty, sú tieto výrobky najlepšou voľbou. Ak máte radi jedinečnosť a nevšedné záležitosti, či si potrpíte na prvky s nádychom histórie a retro, potom je pre Vás kategórie kovaných kľučiek ako stvorená.

  Kľučky a kovania v tejto kategórii, sa pre nás vyrábajú tradičnými remeselnými postupmi Kované kľučky môžete vyberať z niekoľkých podkategórií:

  Štítové kované kľučky

  Rozetové kované kľučky

  Okenné kované kľučky

  Kované gule

  Bezpečnostné kované kľučky

  Hoci majú tieto kľučky nádych stredoveku, môžete s nimi skvele oživiť aj moderné bývanie. Neváhajte vyberať kľučky na zrub, chatu, bránku, či svoj dom a kúpte si tak niečo, čím sa odlíšite od ostatných. Kovanými kľukami môžete vybaviť nielen dvere, ale aj okná, a dopriať tak celému interiéru ucelený vzhľad.

 • Dizajnové nemecké kovanie Jatec
  Dizajnové nemecké kovanie Jatec

  V tejto kategórii nájdete to najlepšie na trhu. Luxusné kovanie Jatec je nemecká značka s históriou od roku 1890. Kľučky sú navrhované samotnými architektmi a 4 modely získali prestížnu cenu za dizajn Red Dot Design Award. 

  ovanie je ponúkané aj so špeciálnymi titánovými povrchovými úpravami. Ide o najtvrdšie a najodolnejšie povrchy na trhu. V titanovej verzii zakúpite obľúbené odtiene ako je mosadz, nikel, chróm, ale aj nerez. Kovanie je jedinečné aj svojou montážou.

  Patentovaný montážny mechanizmus je kovový s vnútornou poistkou a ďalším istením krku kľučky. To z kovania Jatec robí najprestížnejšiu značku na trhu vo všetkých ohľadoch

 • Luxusné kovanie POGGI & MARIANI
  Luxusné kovanie POGGI & MARIANI
 • Historické kovanie
  Historické kovanie

  Tradičným kovaním na dvere i okná sú kľučky z kolekcie Alt Wien a Elegant. Oba modely sa používajú po desiatky rokov po celej strednej európe. Oba modely sú vyrábané podľa tradičných tvarov, tak aby mohli aj v súčastnosti osadzovať na rekonštruovanej interiéry. sú aj veľmi obľúbené a priamo doporučované pamiatkari na pamiatkovo chránenej budovy a národné pamiatky z tejto doby. Kľučky sa vyrába tradičným odlievaním suorvé mosadze do pripravenej foriem, či už do formy na štít, alebo na telo kľuky. Tieto odliatky sa obrúsi od nedokonalostí. Následne sa vyleští do vysokého lesklý, alebo prebrúsi a potom prelakuje priehľadným lakom. Prípadne sa ihneď po předroušení nanáša ďalšie povrchy ako je lekslý alebo matný chróm, bronz kartáčovaný, staromosadz, titán mosadz atď

  Alt Wien - tento model má rozširujúce sa rukoväť, špecifická je ostrou hranou na oboch stranách rukoväte. štítok á hore a dole zdobenie Vždy ponúkame celú kolekciu kovania, či už interiérovú kľučku na štítku, kľučku na rozete na dvere, ďalej kovania na okná ako sú pololiva, olivy, rázvory na špaletové okná, ale aj rad ďalších doplnkov ako okenné dorazy, obrtlíkmi atď

  Elegant - tento model sa montoval skôr ako Alt Wien. Rukoväť je guľatá, bez ostrých hrán. Štítok je oválny, bez dekorácií a subtílnejšie Veľakrát sa toto kovanie používa na historické dvere, ale aj novostavby v secesnom štýle. Či už rekonštruujete pôvodné historický iinteriér, alebo len milujete tento starý štýl chystáte repliky pôvodných dobvých dverí a kovania, naše modely sú autentické a skvelou voľbou

 • Luxusné bronzové kľučky
  Luxusné bronzové kľučky

  Tisíce rokov staré techniky a umenia, ktoré vyžadujú skutočnú remeselnú zručnosť. Tu sa technika sa stáva umením, symbolizovaná v čistom poňatí remeselného spracovania. Materiál je v skutočnosti úplne rovnaký, podľa starej techniky, ktorá zostala nezmenená po stáročia. Všetky výrobky v tejto rade sú vyrobené ručne z bronzu, s použitím iba tej techniky odlievanie, ktorá sa tradujú z dávnych čias, keď boli vyrábané nástroje, zbrane či brnenie. Tak sa minulosť uvoľní v celej svojej kráse formálnym cez tieto skvosty techniky: okrem dokonalého prevedenie odliatku, pridaná hodnota spočíva v umeleckej kvalite a originalite a tým sa vytvára kúsky s veľkú hodnotu. V dôsledku toho - ako majstri techniky - sme schopní vytvoriť produkt, ktorý plne zodpovedá požiadavkám klienta, čím je možné ponúknuť jedinečný dizajn. Tieto remeselné postupy prepožičiavajú kovania industriálnej a neopracovaný vzhled.Veškeré kovania je ponúkané v 5ti povrchových úpravách - tmavý bronz, svetlý bronz, stará zelená a pravé striebro. Nájdete tu exkluzívne produkty, originálne kúsky do Vaša interiéru: nábytok gombíky a úchytky, klopadlá, kľučky dverí, okenné kľučky, mušle na posuvné dvere, dverné dorazy, pánty a skrutky, dokonca program pre kúpeľne ako držiak uterákov, držiak na toaletný papier, zásobník na mydlo atd- Celý interiér je možné zladiť v jednom tóne tejto luxusnej bronzovej kolekcie kovania.

 • Štítové kľučky a kovania
  Štítové kľučky a kovania

  V kategórii štítové kovanie na dvere nájdete klasické prevedenie kľučiek s umiestnením na štíte. Vďaka svojej tradícii najbežnejšie modely dverného kovania. Svojou jednoduchosťou a ľahkou montážou vhodné do akéhokoľvek interiéru od chalúp, bytov, priemyselných stavieb, rodinných domov po luxusné rezidencie. Štítové kovanie sa vyznačuje jednoduchou montážou a plnia kvalitne svoju funkciu po desaťročia. Štítové kovanie rozlišujeme iba v rozmere rozteče (vzdialenosť otvoru od kľučky po zámok). Vyberajte tak z dizajnových kľučiek, tak z ekonomických variantov štítového kovania. Štítové kovanie možno dodať tiež v prevedení kľučka / guľa.

 • Rozetové kľučky a kovanie
  Rozetové kľučky a kovanie

  V kategórii rozetové kovania sme pre Vás pripravili najširšiu ponuku čo sa týka dverového kovania. Všetky ponúkané výrobky sú najvyššej kvality, ktorá je zaručená talianskymi výrobcami.

  Vyberať môžete z nepreberné ponuky povrchových úprav. Kolísavejšie a najkvalitnejšie je verezový povrch vo variante brúsené a alebo leštené. tu garantujeme stálosť minimálne 10 rokov. Ďalšie veľmi obľúbené povrchy sú matný nikel, chróm lesklý a chróm matný, kde garantujeme 3 roky na povrch. Ďalšie povrchy ako sú mosadz, bronz, či strieborné povrchy vám bude kľučka slúžiť roky a povrch zostane stály minimálne 2 roky

  Nájdete tu hranaté rozety, ktoré vďaka svojim ostrým tvarom obľúbené hlavne v moderných a novodobých interiéroch.

  Kľučky na okrúhlych rozetách sú nikdy nestarnúcou klasikou a cenovo dostupnejšie. Všetky modely je možné medzi sebou ľubovoľne kombinovať a zameniť rozety podľa voľby tvaru.

  Pre lepšiu orientáciu je ponuky rozdelená na okrúhle rozety, hranaté rozety a oválne rozety, ale aj dizajnové a moderné radu Flat line, MinimalLine

 • Gule/madlá
  Gule/madlá

  Guľe / madlá sú určené predovšetkým pre vchodové, sklenené a posuvné dvere. Kovanie je vyrobené z nerezovej ocele, prípadne mosadze s množstvom povrchových úprav. Konštrukčne je kovanie riešené pre montáž na posuvné, drevené, alebo sklenené dvere pomocou prošroubovacích spojovacích prvkov. Guľa môžu byť pevné a alebo otočné alebo časti. Tam, kde nemáte dostatok priestoru na umiestnenie gule a nechcete sa jej vzdať, odporúčame vybrať vyosenú guľu, vychılené zo svojej osi. Gule a malé madlá už nie sú len staré poznáme okrúhle, ale existuje mnoho tvarových obdob, ako sú hranaté gule, obdĺžnikového tvaru či rôzne dizajnové atypické riešenie.

 • Kovanie na vchodové dvere
  Kovanie na vchodové dvere

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € DPH
0,00 € Celkom

Ceny sú s DPH

Objednať